Menu

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to szczególnie łatwe z Untoxin!

Listopad 11, 2018 - Uncategorized
Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to szczególnie łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stronie pigułek. Skutek ten dany jest do brania w okresach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie pewno stanowić wynikiem użytkowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie pigułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji spokojnej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przekłada się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając znaczną ilością wody. 

Doskonałe efekty zażywania preparatu Untoxin można dostrzec tylko po siedmiu dniach z zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego element.

Suplementy diety powinny stanowić składowane w temperaturze domowej w rodzaj niedostępny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed światłem i podejmowaniem wilgoci. Wyrób dany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi stanowić praktyczny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry Extreme

African-Mango