Menu

TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny środek juz teraz!

Listopad 10, 2018 - Uncategorized
TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 przeznaczony jest dla kobiet odchudzających się, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz cieszy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia i w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w owocu to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przenosić się tak, jak poradził lekarz czy razem z nowościami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w przeciągu dnia co dwie tabletki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wolny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy łączyć w okresie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy umieszczać w pomieszczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zobaczyć datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być brane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

UltraSlim

thermacuts