Menu

Moda wczoraj i dziś

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Nadwaga, w szczególności wśród kobiet, nigdy nie jest wskazana – przecież niemal każda z kobiet chce prezentować się bardzo atrakcyjnie. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie swojej prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za swoją osobę, zgubienie ponadlimitowych kilogramów, ale wiadomo, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Dlatego też jak najbardziej trzeba starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczu na nogach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Najważniejsza rzecz to luźne wdzianka, które nie przylegają zbytnio do określonych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódnice prezentują się bardzo seksownie, ale wyłącznie wtedy, gdy sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje wiele pań bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak chcą, ale w tym momencie trzeba się skupiać na takich paniach, które może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chcą wszystkiego pokazywać. Zatem na pewien czas warto schować bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Bo co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka autentycznie nie są odpowiednią kombinacją, ponieważ po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący skutek. To znaczy prezentujemy się dużo grubiej aniżeli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej w świecie obcas. A więc trzeba unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam wzrost, to jeszcze znacząco pogrubiają. Dużo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl
w przypadku naszej osoby buty na obcasie.