Menu

Sposoby na silniejszą erekcję

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego kamagra tanio zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że spada transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.