Menu

Skąd się biorą problemy ze wzwodem?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Skąd się biorą problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń wzwodu mogą być różne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się na tyle długo, żeby można było odbyć pełny stosunek. Można mówić o poważnym problemie ze wzwodem, kiedy problem występuje minimum w 3/4 prób i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz ochoty na seks. Należy w takich przypadkach zadbać o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie cialis bez recepty i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z badań wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra