Menu

Proste? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Proste? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest także od możliwości ciała. tani cialis
Wskutek tego poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule radami, każdy z nas mógłby wymienić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego i wymyślnego posiłku: miło i sielankowo lub aktywnie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio