Menu

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Badanie trzeba zapoczątkować od delikatnych muśnięć i z czasem regulować siłę ucisku. Każdą piętę trzeba badać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na uciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra