Menu

Kamagra to rewolucyjny lek

Grudzień 5, 2014 - problemy z potencją
Kamagra to rewolucyjny lek

Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko zawodowcy z dziedziny farmaceutyki, ale też sami klienci. Kolejny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując problemy z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (jednakowy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi i wzmagając popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny lek – zawiera sprecyzowaną dawkę substancji aktywnej, która pozwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy problemach z sercem bądź też układem krążenia. Kamagry nie wolno zażywać także z innymi lekarstwami lub trunkiem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed przewidywanym seksem. Uwaga – alkohol i tłuste potrawy skutecznie obniżają efektywność leku, w następstwie tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi elementami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek można zażywać obojętnie od pory dnia – jednakże przerwy między przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać efekty uboczne. Zaczerwienienie skóry lub potliwość – to najczęstsze symptomy. Wypada skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia niezbędna jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie pożądaną erekcję i wykluczając problemy z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten został dokumentnie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w następstwie tego zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Zapraszamy do kupna środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – lek jest już dostępny oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra zel