Menu

Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to styl kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki szykownym tkaninom i dodatkom.
W takowym komplecie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany fason oraz jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny model z materiału. Takowa tkanina nadaje jej trochę ekstrawaganckiego charakteru i przekonuje, iż nosząca ją dziewczyna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne buciki o modnym, głęboko wyciętym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę po skosie. Oryginalne buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie damskie torebki