Menu

Jakie ubrania zakładać, aby wyglądać na szczuplejszą?

Maj 28, 2015 - moda

Nadwaga, zwłaszcza pośród pań, nigdy nie jest wskazana – w końcu praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej chce prezentować się korzystnie. Byłoby najdogodniej, gdyby zakrywanie prawdziwej wagi przy pomocy ubrań nie miało w żadnym wypadku miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się nareszcie za siebie, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, ale to zapewne jasne, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. I dlatego jak najbardziej należy starać się ubierać tak, aby nie było widać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Podstawa to luźne ubrania, które nie przylegają za bardzo do ciała. Wszelkie obcisłe bluzki albo spódniczki prezentują się seksownie, lecz tylko wtedy, kiedy sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Naturalnie istnieje sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak chcą, lecz tutaj trzeba się skupiać na takich paniach, które być może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chciałyby wszystkiego odkrywać. A więc na pewien czas trzeba schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam do niczego potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również zły pomysł. Bo co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty i powiedzmy biała bluzka autentycznie nie są właściwą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieinteresujący skutek. To znaczy wyglądamy dużo grubiej niźli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej w świecie obcas. A więc warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam wzrost, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Sporo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w przypadku naszej osoby buty z obcasem.